Новости сайта

Внесення нового курсу у систему MOODLE

от Пользователь удален -

Шановні автори курсів!

Для внесення нових курсів у систему MOODLE Вам необхідно надіслати на адресу educ_dep2@socosvita.kiev.ua таку інформацію:

  • назва навчального курсу;
  • освітній рівень (бакалавр, магістр, доктор філософії);
  • розділ, де має бути розміщений курс (дисципліни, які формують загальні компетентності, дисципліни, які формують фахові компетентності + спеціальність)
  • ПІБ автора (авторів) та викладачів курсу.

 

(Редактировал(а) Жигинас Юлія Борисівна - Thursday, 23 January 2020, 13:54)

Формування індивідуального навчального плану студента

от Пользователь удален -

Шановні студенти! Звертаю вашу увагу на те, що відповідно до Закону України "Про вищу освіту" та Положенням Академії "Про індивідуальний навчальний план студента" ви маєте право на вибір навчальних дисциплін  з другого курсу в обсязі, що становить не менш як 25 відсотків загальної кількості кредитів ЄКТС, передбачених для даного рівня вищої освіти.

Для реалізації цього права в кінці цієї сторінки в рядку пошуку дисципліни введіть текст  "Формування індивідуального плану", запишіться та скористайтесь наведеними там вказівками.

(Редактировал(а) Жигинас Юлія Борисівна - Tuesday, 5 May 2020, 12:10)

Анкетування студентів за підсумками вивчення навчальних дисциплін

от Пользователь удален -

Шановні студенти!

З метою покращення якості освіти в Академії запроваджується анкетування студентів за підсумками вивчення навчальних дисциплін.

Анкетування буде проводитись по усіх навчальних дисциплінах семестру в останній місяць з використанням електронної анкети через мережу Інтернет. Це Ви можете зробити як у комп'ютерник класах Академії так і з іншого комп'ютера, підключеного до Інтернет (дома, на роботі). Для проходження анкетування потрібно зайти у навчальну дисципліну, знайти та запустити ресурс "? Підсумкова анкета з оцінки курсу і викладача", дати відповіді на запропоновані питання.

ВАЖЛИВО! Аккетування анонімне!

Ваша оцінка навчальної дисципліни та роботи викладача нам ДУЖЕ ВАЖЛИВА.   Тому просимо Вас відповідально віднестись цієї ініціативи.

Дуже вдячні за Ваші конструктивні відповіді.

Ректорат


Категории курсов